AMERICKÁ LOTERIE POWERBALL (USA POWERBALL)

Historie americké Powerball loterie:

Americká loterie Powerball původně odstartovala svou existenci v roce 1988 a byla známá pod názvem "Lotto America". V 1992 se stala loterií Powerball a první oficiální Powerball losování se konalo 19. dubna 1992. Hra rostla a v průběhu let se vyvinula, přidaly se nové státy (nyní celkem 44 států) a do struktury míčků a cen byly aplikovány různé změny. Mezi tyto patří změna anuitních výplat cen z 20 ročních plateb na 30 a přidání hotovostní možnosti pro jackpot. The  American Powerball Lottery  

Jak hrát americkou Powerball loterii:

Americká loterie Powerball využívá dvou strojů losujících dvě řady čísel. Tento způsob je podobný dalším loteriím, jako například Mega Millions a Euromillions.


Loterijní hráči si musí zvolit:

- 5 čísel z možných 59 (toto jsou bílá čísla)
- 1 číslo z možných 35 (toto jsou červená ‘powerball’ čísla)

Pokud hráč uhodne všech 6 vylosovaných čísel, pak vyhrává jackpot!

Původně hráči vybírali 5/45 a 1/45, ale toto se v průběhu vyvinulo na současný systém 5/59 a 1/35, což zajišťuje nabídku opravdu gigantických jackpotů.

USA Powerball přehoupnutí a gigantické jackpoty:

Nejnovější změnou v pravidlech loterie Powerball je, že loterijní hráči nyní mají šanci na výhru ceny 1 ku 31,8. Samozřejmě je to stále pěkné těžké vyhrát jackpot, ale to je jeden z důvodů, proč je dnes tato loterie známá jako jedna s největšími jackpoty na světě.

Počáteční jackpot před přehoupnutím začíná na $40 milionech USD s 2. úrovní ceny $1 milionu USD. Hráč ani nemusí uhodnout všech 7 čísel, aby se stal milionářem americké loterie Powerball.

USA Powerball


Loterie Powerball má tu čest mít největší cenu jackpotu na světě, která byla kdy vyhrána na JEDINÝ los. Jedná se také o loterii, kde byl největší jackpot vyplacen JEDINÉ osobě.

Největší kdy vyhraný jackpot v USA Powerball bylo neuvěřitelných $590,5 milionu USD, který byl vyhrán jediným šťastným hráčem v sobotu 18. května 2013.

2. největší vyhraný jackpot USA Powerball, úžasných $580 milionů USD, byl vyhrán dvěma držiteli losů dne 28. listopadu 2012.

18. února 2006 byl zakoupen jeden los osmi spolupracovníky z masokombinátu v Nebrasce a odnesli si domů $365 milionů.  Jedná se o třetí největší kdy vyhraný jackpot v této populární americké loterii.

Jackpot v hotovosti versus anuitní cena:

Minimální cena jackpotu je $15 milionů, splátky jsou vyplaceny ve 30 platbách po 29 let.

30 ročních splátech není stejných, ale jsou založeny na tabulce zvyšujících sazeb. Například první hrubá anuitní výplata, na základě $15 milionového jackpotu, by byla přibližně $267 000, zatímco konečná platba by byla zhruba $834 000.

Vítěz dostane svou první platbu okamžitě a poté garantované roční splátky po dobu 29 let.

Kdy hrát americké loto Powerball:

Losování Powerball se konají ve 22:59 Východní času v Universal Studios v Orlandu, Floridě a jsou vysílána na mnoha místních amerických TV kanálech. Výsledky losování nejsou oficiální dokud nejsou auditovány účetní společností LWBJ, LLP.

USA Powerball struktura cen:

V loterii Powerball je 9 úrovní cen, jak je uvedeno níže:

ShodyCena (přibližně)
Žádná čísla, plus Powerball $ 4
1 číslo, plus Powerball $ 4
2 čísla, plus Powerball $ 7
3 čísla, žádný Powerball $ 7
3 čísla, plus Powerball $ 100
4 čísla, žádný Powerball $ 100
4 čísla, plus Powerball $ 10 000
Všech 5 čísel, žádný Powerball $ 1 000 000 
Všech 5 čísel , plus Powerball Jackpot

Klikněte zde a hrajte loterii USA Powerball.

Uzávěrka pro zakoupení losů na MegaLoto.com je ve 23:00 GMT, dne losování.

Support Rating SRC Comodo Underage

Allgemeine Geschäftsbedingungen (AGB) | Datenschutzrichtlinie
Diese Website gehört zu Secure View Services Limited 3rd Floor Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Zypern, und nutzt die Spiellizenz ihrer Beteiligungsgesellschaft Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet und deren verbundene Marken operieren als ein unabhängiger Ticket-Kaufservice und sind weder mit The National Lottery, MUSL oder Camelot Plc, noch mit anderweitigen Firmen, die Produkte verwalten, für die deren Dienstleistungen eingesetzt werden, verbunden bzw. von ihnen unterstützt.

© 2018 Play UK Internet N.V